Counter Stricke

[PL] Forum Klanu BoY KillerS


#1 2009-02-24 20:29:19

VenoRaX

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Punktów :   

A tam ban mam

Witam:D Prosze o wypowiadanie sie lub nie:D ale chcę wyjaśnić te głupią sytuacje jaką napedzieł pan PC.wczoraj nie miałem czasu na wyjaśnienia więc sie spieszysłem
Tak więc niniejszym Sąd walny otwiera rozprweXD

Co mam do pwiedzenie na ten temat to tak Pc wkurzył mnie tym ,że napisał te skarge chodź sam nie jest bez winy...Jak dla mnie taka sytuajca niepowienna mieć miejsca i mysle ,że zaden admin w toku takich okoliczności nie napisał by tak głupiej skargi(ja sam bym nie napisał)bo uważam ,zę byłoby i jest to głupie podpierdalać kolego po fachu- to jest tak jakbym był policjantem zatrzymał Biga i dał mu mandat:D(czego bym nie zrobił)>
Do czego zmierzam: tak więc jakm móweiłem wyżej zdenerwował mnie PC samym napisaniem tej skargi na emila i nie dla tego ,że jest to mój brat bow  cs nie ma rodziny(sam zbanowałem na lukm kuzyna jak grał na WH),tak samo nasz szef z pracy jest szefem tylko w niej a nie poza pracą:D.
PC zachował sie niewłaściwiepoiweważ podpierdoelił kolege i jescze sie przeyvtym upierał _moze i Emil zrobił kilka błędów ale co z tego każdy je może popełnić :
Jak Assasin zbanował naszego klanowicza napisał ktos skarge?
Jak PC zbanował Assasnian dał ktoś skarge?
Jak PC zbanowałe  dante przer przeypadek wygafywał mu ktos na ten temat?
Jak PC robiłe błędy to pisałem coś czy ktokolwiek?
Jak np.Nasz kochany BIg_L na lukim popsuł serwer na 7 dni czy ktos mu wypominał?
Czy jak Siwy na lukim na wh grał czy go podjebałem?
na wszystkie pytanie jest jedna odpowiex NIE XD

I tak pozatym co do tego,że dalem na chwilke PAwianowi moderatora a zabrałem admina :

Tak więc dałem Ci moda na dzień żebyś nieodbanowywał PC z sb Który dotsał bana odedmnie za obraze mnie bo przesadził.I teraz na gg przedadza wie chyba że źle zrobił i mi pisze smuty i podporządkowuje wszytsko ku sobie (niby on przezemnie to wszystko zrobił hahahXD zal mi go)
Jeszcze pisał ,że chujowey serwer i ja nic nie robiłem bo niedodałem westa(przez którego musaieł reisntal amx'a robić i nie dodałem działu dla admów na który nie mam zcasu ale zrobie)

I Pawina nie zysze soebi żebys pipsał mi ,że mam sie ogranąć:D skoro nie mam z czego !
Masz już admina normalnie:D
A PC nie chce unbana więcc łaski nie robi!Nie dostanie i nasrwei i na forum(musze zmeinić bana bo dodtał na 2 dni)ale jak chce prma to niech ma:D


I jescze co do tej sparwy To tak Emil zbanował PC słusznie ja mu kazalem ale oczywiście PC nie był pod swoim nickiem!!! co ważne.I teraz wymysla rózne żeczy ,ze ja mam urojenia że emil dał mu bana na 60 minut:/ i takie tam.Mówi że emil sie wpierdoelił sie też W parade robiącemu vota KOndiemu a Kondi z emilem uzgodnili ,że emil ma zrobic i kondi podyktował mapki!
A PC także mi wymysla na gg ,że mysle tylko osbie i jestem zjebanym adminem bo min dlatego ,że dałem bana Tofikowie na SB(tak dałem ale pzrer przypadek jka banowałem karolcie)
Tak samo ma wonty o PAwniana ,że ja niby robie wszystko pod siebie:Dhahah i dałem PAwianowi moda (ale dlatego ,ze PAwin chciał odbanować PC któremu należał sie ban na sb za obraze mnie I musiałem tak zrobuić za co pzreprzsaszm Apwiana)
Poprostu PC chyba widzi ,że źle postapił i nie wie pewnych rzeczy a gada pierdoeły izarzuca różne żeczy zamaist soebi to innym przeinacza fakty niektóre:?To tez mie ise niepodoba.


hehe avek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutobitwa.pun.pl www.wampiria.pun.pl www.przymierze-rom.pun.pl www.speedwayman.pun.pl www.fforumowicze.pun.pl