Counter Stricke

[PL] Forum Klanu BoY KillerS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-24 20:32:17

VenoRaX

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Punktów :   

życie klanu

Pamiętam jak dziś był to poranek w lecie 2008 roku, jak zwykle zamiast się uczyć do poprawki wszedłem pograć w CSa 1.6 na serwerze by Luki007 pojawił się człowiek o nicku Devil666>PRO I'am no i rzeczywiście wymiatał jak na tamten czas, fajnie mi się z nim gadało, grało ogólnie ogarnięty to był człowiek we wszystkim. Zaczeliśmy coraz częściej razem grać, coraz więcej gadać nie tylko w grze ale też przez GG. Devil postanowił zmienić nick i oto mamy właśnie DeaD. Poprosiłem Lukiego który był moim kolegą jeszcze z czasów kiedy grywałem w GTA:SAMP o to żeby mi dał admina na serwerze i stało się... Przygoda z serwerem który teraz jest naprawdę bardzo popularny Wariat dalej grał, coraz lepiej ownił, i tak zawsze byłem za nim. Później Kamil też został przyjęty, tak ustaliliśmy z resztą administracji że warto tego człowieka mieć w ekipie Smiley Razem budowaliśmy Respect dla serwa, dokładaliśmy pluginy itd. Niestety dopadła mnie zamuła na 1.6 co było spowodowane nieustannym graniem w CS:Source później długa przerwa....Kamil założył klan wspólnie z innymi którzy dzisiaj są też tutaj z nami, Klan składał się z wyśmienitych graczy których także często widziałem na serwerze a nazywał się |UFG| (Ultimate Fight Group). Zagrał on 1 spara z [GoD] klan hiszpański bardzo dobry zresztą. Kilka dni temu Kamil napisał do mnie na gg że chciałby zmienić nazwę klanu ale nie ma czasu myśleć nad nią bo zaraz idzie do pracy a jako że miałem wenę doszliśmy ze wszystkich propozycji do konsensusu i zmieniliśmy ją na BoY KillerS która jest dzisiaj oficjalną nazwą naszego klanu i taka już chyba pozostanie.


hehe avek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pysiolandia-minecraft.pun.pl www.louisiana.pun.pl www.grapolityczna.pun.pl www.tibiagalaxy.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl